Menu
Your Cart

Bina Yıkımı ve Beton Kırma

Bina Yıkımı ve Beton Kırma

BİNA YIKIMI; Eski binalarda ki donatıların, korozyona uğraması ile taşıma özelliğini kaybetmektedir. Birçok bölgemizin yüksek deprem riski taşımakta, depreme dayanıksız binaların tespitinin yapılması, yapılan eski yapıların beton kalitesi düşük, dayanıksız olduğu için hasarlı olması veya modern şehirleşme hayatına uymayan kontrolsüz ve izinsiz yapılmış kaçak yapılanmalardan dolayı yıkım faaliyetleri hız kazanmıştır.

Bina yıkımı kontrollü bir şekilde yapılıp, yerine artan şehirleşme hayatına uygun modern ve dayanıklı yapılar yapı denetim firmaları tarafından kontrolü ile çağımıza uygun teknoloji ile yapılmalıdır. 

Kazan Hafriyat, kaçak ve depreme dayanıksız, hatalı imalatlı yapıların yıkımı ile ilgili çalışmaları yapmaktadır. Aynı zamanda bitişik yapılar ya da dar sokakların olduğu iş makinalarının giremediği alanlarda bile profesyonel ekibimiz ve geniş makine parkurumuzla istenilen binaların betonlarını keserek ve kırarak kontrollü bir şekilde yıkımını gerçekleştirmekteyiz. 


Beton Kırma

Beton kırma hizmetinde Kazan Hafriyat inşaat sektöründe İzmir ve Türkiye genelinde yaptığı çalışmalar ile müşteri memnuniyetini kazanmış saygın bir firmadır. Beton kırma işlemlerinde son teknoloji hilti çeşitleri, elektrikli, hidrolik, havalı ve ağır iş makineleri ile hizmetinizdeyiz. 

Kazan hafriyat temel beton kırma, kolon kırma, kiriş kırma, asansör alanı kırma, merdiven boşluğu kırma, kanal kırma, döşeme kırma gibi alanlarda beton kırma işlemlerini çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirerek iş makineleri ve elektrikli el aletleri ile konusunda eğitimli ve deneyimli personeli ile şekilde çalışmaktadır. 

Beton kırma işlemleri depreme dayanıksız binaların yükünün azaltılmasında, betonun veya yapının onarılmasında, tadilat ve yenilenme çalışmalarında vb. alanlarda beton kırma işlemleri yapılmaktadır. 

Bina Yıkımı ve Beton Kırma işlemleriniz ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili acil desteğe ihtiyacınız varsa lütfen bizimle irtibata geçiniz.